INIMENE ON TERVIK ja mure põhjustab alati mitme komponendi "koostöö". Pakkumises on kogu komplekt:
Palpatsioon ja elustiili-toitumise analüüs testid selgitamaks "mis on ja miks on".
Massaaž, mobilisatsioon ja liikumisteraapia "kuidas saan mina aidata".
Suunamine "kuidas saad ise ennast aidata".
Läbitud koolitus ja praktikad: Eestis, Soomes, Indias, Tiibetis.

VÕTA ÜHENDUST KUI:
Sul on lihasjäikus või liigese valud. Karpaalkanali- või seljaprobleemid.
Rühivead või liigutuste piiratus. Lümfi- või mikrotsirkulatsiooni häired.
Peavalud, uneprobleemid või meeleoluhäired.
Suhted on sassis või kui sõltuvushäire Sind valitsema kipub.
Kui tunned, et "Mina Ise" on kadunud, vajad abi "Iseenda" leidmisel ja eluraja korrastamisel.

 • MANUAALTERAAPIAD LIHAS-LIIGES TÕSISEMA MURE KORRAL.
  Ravimassaažis töödeldakse lihast, müofaskiat ja tema kinnituskohti efektsemalt ja eesmärgipärasemalt kui klassikalises. Kaasatud on lihast ja närvisüsteemi mõjutavad eeterlikud õlid ja salvid.
  Lülisamba/liigeste Mobilisatsioon ja Traktsioon lisab lihastöötlusele tugevalt efekti. Lülisamba ja liigeste külge kinnituvad lihaste ja sidemete „otsad”. Lülisammas on närvide hargnemiskeskus ja kaelalülide ristijätketes kulgevad aju verega varustavad arterid. I roie mõjutab astriklihaseid(peavalu, verevarustus). Mobilisatsioon koos venitustega vabastab närviteid kompressioonist, aitab parandada rühti ja suurendab liigeste liikuvusradasid.
  Kupumassaaž.
  Lümfimassaaž.
  Trigerpunktid ehk päästikpunktid mis on pinges lihases või selle sidekoes asuvad ja valu tekitavad punktid mis avaldub lokaalselt või siis lisandub kiirguva iseloomuga valuaisting. Punkt seljalihases võib avalduda näiteks peavaluna.
  Nõel e. Dry Needling. Nõel läheb otse pingekoldesse ja käivitab organismi omad taastusprotsessid. Testid sportlastega on näidanud ka vitaalsuse lisandumist.
  Kinesio- ja MedicalTaping. Tõhus abi lihas-liiges probleemis ka pärast teraapiast lahkumist. MaedicalTaping näidustused on muuhulgas ka lümfiprobleemid, paistetused, siseorganite valud sh menstruatsiooni valud, närvivalud, peavalud ja prolaps e. lülisamba väljasopistus.
  MET tehnikad (lihaslõdvestus-venitus).

 • BIOENERGEETILINE RELAX, KLASSIKA JA PRAKTIKAD HOMMIKUMAADEST.
  Klassikaline.
  Bioenergeetiline heaoluhormoone vallandav massaaž. Füsioloogilise ja psühholoogilise seisundi mõjutamine läbi pea, jalad, käed retseptorite ja punktide mõjutuse. Eeterlikud õlid. Sobib üldise lihaspinge, stressiseisundi, üksildustunde ja uneprobleemide leevendamiseks. Ja muidu tõsiselt mõnus "Aeg Maha" pakett taatumiseks :)
  Shiatsu. Jaapani teraapiavorm, mis on välja arendatud traditsioonilisest Hiina meditsiinist vähemalt 2000 aastat tagasi.
  Praktiline ravi ja filosoofia on sarnane nõelravile, ainult ilma nõelu kasutamata.
  Ravi käsitleb lümfivedelikuringlust, vabastab kehas mürkaineid ja sügaval lihastes asuvaid pingeid, stimuleerib hormoon- ja immuunsüsteemi, mõjub autonoomsele närvisüsteemile, võimaldades samal ajal ravi saajal sügavalt lõdvestuda ja saada kontakti enda keha ravijõuga.
  Sooletrakt on inimese teine aju - “kõhuaju”. Võiks öelda, et suures enamuses inimese heaolust või muredest on seotud neerude/maksa toimimisega või siis mittetoimimisega
  Matiprotseduurid Tiibeti KuNye ja Tai Joogamassaaži baasil. Liiges, lihas, punkt käsitlus koos mureks oleva tsooni lisatöötlusega ja laavakivi soojusega. Täiendamas Shindo ja Hichibuku võtted.

 • SPORDIMASSAAŽ.
  Spordimassaažipõhine aktiviseeriv / taastav.

 • YOGATERAAPIA ja PHYSIOPILATES. Füüsiline + vaimne teraapia vorm kus harjutused on valitud vastavalt füüsilisele ja/või psüühilisele probleemile. Link: "YOGA" lehele

 • MEDITATSIOON JA HINGAMISTEHNIKAD (pranayama).
  LOODUSTERAAPIA "Mine metsa" ... ise ei lähe võtan käeotsa. Tao meditatsiooni- ja hingamistehnikad looduses.

 • NÕUSTAMINE.
  Sõltuvused (aine, suhte, kaas, vms), ärevushäired, unetus, lein.
  Sõltuvus - neid võib olla häid ja halbu. Sõltuvus võib olla ainest, inimesest, tegevusest ... "segab elu" või "ei sega elu". Suhted. Lähisuhted, sõbrasuhted, töösuhted. Spetsialiseerumine ja tugev praktika isiksushäiretega. Soomes olnud nartsissisti ohvri tugiliinil.
  Ärevushäired, unehäired, leina läbimine.
  Loodus- ja arhailised tervise praktikad. Inimeste hingeosad lähevad vahel kaotsi või jäävad kinni kuskile. Traumad, lähedase kaotus, valed inimesed eluteel ... hing tuleb nüüd uuesti kokku lappida ... kaotatu tagasi ja ülearusest vabaks.

  Ma saan Sind paljus aidata ... kui SINA ISE tahad ennast aidata.

  Läbitud koolitus ja praktikad: Soomes, Eestis, Indias, Tiibetis.
  Ametitunnistusel:
 • Massöör mobiliseerimisoskustega (mobilisatsioon, traktsioon, MET tehnikad).
  Lisakoolitused: Faskiakoulutus(sidekirme-lihaskihtide venitus), Medical Taping(lihas-, tugielundkonna ja siseelundkonna med. teippimine). Dry Needling. Shiatsu ja akupunktuur. Tiibeti(KuNye)-Jaapani(Shindo,Hichibuku)-Tai Jooga.
 • PhysioPilates juhendaja- tugielundkonna parendamisele suunatud õpe Soomes.
 • Yoga, meditatsiooni ja hingamistehnika(Pranayama) juhendaja. Teraapiad. (Õpe/täiendõpe India, Tiibet)
 • Eelkooliealiste pedagoogika, TÜ ÕT üldine psühholoogia AP + täiend. Soomes olnud nartsissisti ohvri tugiliinil. Tugev praktika isiksushäiretega (suhted, käitumispsühholoogia, sõltuvused ja ärevushäired). Sõltuvuste praktika Libertas-es.

  Oma harrastused:
  Olid: Aerutamine võistlusspordina ja showtants.
  On: Yoga, TaiChi, loodusmatkad. Yogismi-Shamanismi-BönBuddhismi-Taoismi väga tugevalt põimuvate joonte "näppimine".
  Kirg: Käitumispsühholoogia ja psühholoogilised kõrvalekalded.

  Teraapiale aega broneerides anna kindlasti teada kui tarvitad mingeid ravimeid.
  Vastunäidustused kehatöötlustele:
  Joove.
  Akuutsed seisundid– nt südamelihase infarkt, insult e ajurabandus, äge neeru-, maksa-, südame- või hingamispuudulikkus. Akuutsed palaviku ja muude üldnähtudega kulgevad haigusseisundid.
  Nakkushaigused, akuutsed põletikulised haigused, aordi aneurüsm või selle kahtlus, verejooksud, tugevad astmahood - status asthmaticus, epilepsiahood - status epilepticus.
  Kroonilistest haigustest on vastunäidustatud kaugelearenenud ateroskleroos, väga kõrge või väga ebastabiilne vererõhk, hemofiilia (võimalik arsti loal), maksapuudulikkus, kaugelearenenud krooniline neeru-, südame- või hingamispuudulikkus.
  Nahahaigused nagu sügelised, erüsiipelas-roospõletik, impetiigo, ägedakujulised nahahaigused ja ulatuslikud lööbed.
  Vähkkasvaja kahtlus kui diagnoos veel puudub. Diagnoositud pahaloomulise kasvaja puhul otsustab raviarst ning annab juhised.

 • Häid ütlemisi:
  Prantsuse manuaalmeditsiini koolkonna rajaja Dr. Robert Maigne on öelnud:
  “Valu on Adriane lõng, mis juhatab meid põhjuseni”. Kasutades valuvaigisteid vaigistame ohvrit ja toidame süüdlast.
  - Sümptomaatiline ravi, mis on suunatud haigustunnuste mahasurumiseks (supressioon - valuvaigistid, blokeerijad), võimaldab vaevuste tegelikel põhjustel püsida ja süveneda. Sümptomaatiline ravi on õigustatud, kui teisi raviliike ei ole võimalik kasutada (kaugele-arenenud juhtumid, sobiva spetsialisti puudumine jne.).
  - Kausaalne ravi on suunatud valu põhjuse kõrvaldamisele. Suuresti peaks käsikäes käima - manuaalteraapia, lihaste tasakaalustamiseks harjutusravi ja seestpoolt organismi puhastamine.

  "Inimene peab oma elu parandamiseks Eluviisi muutma. Selle muutmise rajale peab Iga Inimene Ise Astuma. ISE!"
  Dr. J.Ennet