Konsultatsioonid ja massaaž

KONSULTATSIOONID KOERAMUREDES:

ENNE KOERA SOETAMIST:
* Koera valik seonduvalt iseloomust, elustiilist, eesmärkidest – teadmised otsuse tegemisel hoiavad ära palju hilisemaid muresid.
Üks tihedamaid lauseid mida kuulen koolitusele jõudmisel on – “oleks ma enne teadnud”. Erinevat tüüpi iseloomu ja elukorraldusega inimestele sobivad erinevad koerad. Erinevate harrastuste puhul on eelistatud erinevad koerad. Mitte ainult tõult vaid kutsikad on erinevad ka sama pesakonna piires.
Kui Te olete juba pesakonna juures valimas siis kaob kaine mõistus. Otsused tehakse emotsiooni ajel.
* Koera esimesed nädalad uues kodus
Kõige magusam suhete paikkapanemise aeg on esimesed tunnid, päevad. Koolitusplatsile jõutakse koeraga parimal juhul kuude möödudes või siis kui probleem koeraga on “kopsu-üle-maksa-ajanud”.
Siia alla käib nii kutsika hea tervise säilitamiseks vajalike teadmistega kursis olemine kui kasvatuslikud möödapanekud.
* Juriidilised nüansid koera ostul.
Teadmised kasvataja valikuks – kuidas ära tunda eetiline ja hooliv kasvataja. Kuidas õieti tõlgendada või lisada lepingu punkte.
Elu on näidanud, et ka koeraomanikuks saamine võib kahjuks osutuda kõige harilikumaks ostu-müügi tehinguks koos äri juurde kuuluva hea ja halvaga.
Mis kõige tähtsam – koer saab olema Teie kaaslane paljudeks aastateks koos oma kaasa saadud iseloomu, tervise vms pagasiga.

KUI KOER ON JUBA OLEMAS:
Olemasoleva koeraga probleemide lahendamine.
Vahel ei olegi vaja teha mitmetunnist koolitust platsil vaid oopis koeraomanikuga tunniks paariks maha istuda.
Tihedamad vead mis tehakse:
* Esimeste kuude ehk magusaima koolitusea kaotsilaskmine. See on petlik titeiga enne tormilist puberteeti.
* Koerale lähenetakse inimese loogika ja psühholoogia kohaselt. Loom vaeseke ei saa sellest alati päris hästi aru ja inimene annab enesele teadmata väga vastupidiseid signaale sellele mida tegelikult silmas peab.


KONSULTATSIOON JA NÕUSTAMINE KA INIMMUREDES.
MASSAAŽ KOERALE.
SPORDI- JA KLASSIKALINE MASSAAŽ KOERA OMANIKULE 🙂 .
KINESIOTEIPPIMINE JA LÜLISAMBA-LIIGESTE MOBILISATSIOON.